تراشه سبز - آرمان تدبیر پوشاک » نگهداری و پشتیبانی سازمانی راهکار ما

 

--- نگهداری و پشتیبانی سازمانی راهکار ما

 

نگهداری و پشتیبانی سازمانی/شرکتی پیشنهادی از طرف ما

 

نگهداری و پشتیبانی سازمانی پیشنهادی از طرف ما

 

همه چیز بروز و آماده استفاده می شود
پیش آمده تا بحال بگویید: خدای من چرا اینجوری شد؟ الان وقتش بود آخه؟ یکبار شد آخه ما رو لنگ نذاره؟ 
یا : وای خدا الان میگه من بلد نیستم. حالا جوابشونو چی بدم تا عصری میخوانش؟ این دیگه چیه یعنی چی؟ الان آخه!

این جملات و از این دست جملات زمانی به زبان جاری می شوند که شما در زمانی تنگ باید گزارشی، کاری ... را آماده کنید و رایانه/چاپگر یا سوئیچ/شبکه ... شما بقول معروف بازی در می آورند.

 

اشکال کار کجاست؟
چگونه می شود در زمانی حساس چاپگری که تا همین چند لحظه پیش کار می کرد و حالا از کار افتاده است را آماده بکار نگه داشت؟ مجموعه سخت افزارها و نرم افزارهایی که شما از آن بهره می برید، مانند ماشین شما احتیاج به سرویس/نگهداری و ارتقاء دارند تا در مواقع لزوم وظیفه محوله را بخوبی انجام دهند. این مهم ممکن نیست مگر تماس با مبتکران تراشه سبز و عقد قرارداد دوره ای بازدید و نگهداری تجهیزات حوزه آی تی شرکت/سازمان شما. لازم نیست تا واحد آی تی تشکیل دهید. فقط با ما تماس بگیرید تا ما درنهایت دقت و حفظ کامل اسرار شغلی شما در کنارتان باشیم.

مشاوره تهیه نرم افزارهای جدید و سخت افزارهای کارآمد یک علم است
انتخاب و خرید نرم افزار متناسب با کاری که شما می خواهید با آن انجام دهید یک علم است. اینکار باعث می شود تا از هدر رفت هزینه و پیچیدگی اضافه نرم افزار هایی که عادت شده همیشه بالاترین نسخه را بدون توجه به نیاز و سخت افزار موجود شما تهیه کنید جلوگیری شود. انتخاب و استفاده صحیح از نرم افزار ها و سخت افزار ها یک علم است که کارشناسان مبتکران تراشه سبز به آن آگاه و توانمند هستند.

نگهداری / نصب و رفع عیب نرم افزارهای خاصی که بومی نمی باشد دردسری هزینه ساز
اگر از نرم افزار بعنوان مثال حسابداری استفاده می کنید که در شهری دیگر تولید شده و زمانی که شما با پشتیبانی تماس می گیرید و اصطلاحاتی را بکار می برند که شما نشنیده اید و چاره ای نیست جز صرف هزینه هنگفت فرستادن کارشناس به محل شما، حتما با ما مشورت کنید. ما اینجا هستیم و می توانیم بازوی آن طرف خط باشیم. صادقانه بگوییم حضور ما در محل هم به سود طرف پشتیبانی محصول و هم به سود شما است، تا سریعتر و ارزانتر مشکل را مرتفع کنید.

(برای ثبت درخواست کلیک کنید)

 
با یک تماس یا کلیک عضو شوید