تراشه سبز - آرمان تدبیر پوشاک » شبکه از طریق سیم کشی برق منزل PLN

 

--- شبکه از طریق سیم کشی برق منزل PLN

اتصال همه چیز از طریق سیم کشی برق منزل !

 

 

نحوه دسترسی به شبکه توسط کابل کشی برق ساختمان

 

آیا تا بحال دردسرهای شبکه های کابلی را کشیده اید؟ دریل کاری، صرف زمان زیاد، خراب کردن نما و تزئینات، کنده شدن و زشت کردن محیط کار و ده ها عیب بزرگ دیگر را، تجربه کرده اید؟

از امنیت شبکه وایرلس (Wireless) خود مطمئن هستید؟ از آنتن دهی آن در قسمت های مختلف خانه/محل کار راضی هستید؟ تا بحال به جایی از دفتر یا منزل خود رفته اید که سوکت شبکه نداشته باشد یا آنتن وایرلس شما جوابگو نباشد؟

آیا هزینه هنگفتی برای شبکه محلی خود کرده اید، و بعد از مدتی موعد اجاره سرآمده است یا واحد خود را فروخته اید، همه چیز را گذاشته و رفته اید؟ خسارت سوراخکاری و خرابکاری نصب داکت را داده اید؟  اگر این موارد را دیده یا تجربه کردید با ما همراه شوید:

 

نحوه دسترسی به شبکه توسط کابل کشی برق ساختمان

 

Power Line  Network - PLN یا شبکه روی سیم کشی برق منزل چاره کار است. این شبکه کلیه نیازهای شما برای استفاده از اینترنت، تجهیزات اداری مانند چاپگر، اسکنر، تلفن، دوربین مداربسته و ... را با سرعتی بالا و باور نکردنی پوشش می دهد.

دیگر نیازی به نصب داکت و کابل کشی، سوراخ کردن دیوارها، شکستن شیشه ها، ندارید. سیم کشی برق منزل شما همان کابل کشی شبکه شما است و فقط آداپتور مربوطه را به پریز برق بزنید و از امنیت و راحتی دنیای جدید لذت ببرید.

 

آیا امنیت شما تامین است؟

بله، استفاده از این روش مانند نصب کابل امن است. شبکه شما فقط تا پشت فیوز یا کنتور برق واحد شما جریان دارد. بعد از آن شبکه ای وجود ندارد. البته داده ها روی کابل برق داخل واحد نیز کدگزاری شده و امن انتقال می یابند. این شبکه از شبکه بیسیم (وایرلس) بسیار امن تر و کارآمد تر است. امنیت شبکه کابلی و راحتی شبکه بیسیم را با هم دارید.

 

مقرون بصرفه است! زیرا یکبار خرید آداپتورها، یعنی یکبار خرید تجهیزات شبکه برای حداقل 10 سال و با خیالی راحت بعد از پایان اجاره ملک یا فروش آن، جابجا شدن. فقط کافیست آداپتورها را از پریز برق بکشید و داخل جعبه قرار دهید.

با مبتکران تراشه سبز تماس بگیرید، تا بیشتر بدانید.

 

نحوه دسترسی به شبکه توسط کابل کشی برق ساختمان

 

  High-speed Internet
 Set-top box, Full- HDTV
 VoIP
 Network printer
 IP camera
 Multimedia online game
 Wireless extension

دریافت کاتالوگ محصولات

 

(برای ثبت درخواست کلیک کنید)

اتصال شبکه بوسیله مطمئن, امنیت, آنتن دهی, آنتن استان فارس شیراز تجهیزات شبکه شهر کامپیوتر سیم کشی قدیمی ساختمان بی سیم  ایجاد, لوازم,

 
با یک تماس یا کلیک عضو شوید