تراشه سبز - آرمان تدبیر پوشاک » برنامه نویسی تحت وب

 

--- برنامه نویسی تحت وب

ارتباط از هرکجا با هر وسیله با برنامه های تحت وب/شبکه

 

 

برنامه نویسی تحت وب

 

 

به دو مثال توجه کنید:

1- شخص تاجری در کسب و کار فروش محصول قیر به کشور چین است. دارای L/C می باشد و بار توسط تریلی از کارخانه به بندر فرستاده می شود. حالا هر محموله که به بندر می رسد کرایه پرداخت و اطلاعات بار و تریلی ... ثبت می شود. اکنون این اطلاعات باید جمع آوری و به دفتر مرکزی بمنظور محاسبه و بررسی و اعلام به بانک و امور مالی ارسال شود. آیا بهتر نیست بجای بعد از ارسال محموله و بررسی موارد و متعاقبا خواب سرمایه، در حین ارسال محموله، اطلاعات بروز و قابل بررسی باشد؟ بنظر شما مدیریت در لحظه و داشتن دیدی کلی و جزئی از پیشرفت کار، برای شما سودمند نیست؟

 

2- پروژه ساختمان سازی درحال انجام است. کار عظیمی از نظر مالی و حجم کار درحال اجرا، در گردش است. همه موارد توسط افراد گوناگون باید چک و بررسی شود. بعنوان مثال اگر یک محموله آهن درخواست شود، از ثبت سفارش، خرید، حمل، تحویل به انبار و ارسال به کارگاه جهت نصب در پروژه تا تسویه حساب ... همه مواردیست که احتیاج به یک سیستم کارآمد و یکپارچه دارد تا همه چیز بروز و در دسترس باشد.

 

از دید ما وب و برنامه های شبکه های WAN یا موبایل اندروید (Android) ساخته شده اند تا در لحظه و با هر وسیله ممکن بتوان به داده ها دسترسی داشت. می دانیم برقراری امنیت در سطوح و قسمت های مختلف نیز جزء جدایی ناپذیر این مهم می باشد.

امیدواریم منظور از برنامه سازی تحت وب و تمایز آن با برنامه های کاربردی دیگر را روشن ساخته باشیم. نکته ای اساسی را یادآور می شویم: "لازم نیست جریان فعلی را متوقف کنید و برنامه جدیدی جایگزین آن نمایید. کافیست روشی ایجاد کنیم تا ورود داده ها و اطلاعات لازم برنامه های مرکزی شما از وب دریافت شود. در حقیقت برنامه وب شما مکمل برنامه فعلی شما و پل ارتباطی آن با نقاط دور دست می باشد."

 

ما نیز موافق نیستیم که همه داده ها و اطلاعات در وب قرارگیرد و فقط وب باید اطلاعات لازم مشترک شما را پوشش دهد.

در این راستا مبتکران تراشه سبز آماده است تا خواسته شما را با متد و تکنولوژی که برای شما مفید و بجا است (نه آن چیزی که دست و پا گیر و پیچیده است)، جامعه عمل بپوشاند و رونق بخش کسب و کار شما شود. ارائه مشاوره و پیدا کردن نقاط حساس و قابل پیاده سازی کسب و کار شما حداقل کاریست که با یک تماس برای شما انجام می دهیم.

 

(برای ثبت درخواست کلیک کنید)

 
با یک تماس یا کلیک عضو شوید